04-9848989

אודותינו

בכניסה לקיבוץ יגור, למרגלות צדו הצפוני של הכרמל, שוכן פארק "באלגן" – אחד מפארקי השעשועים הגדולים והמגוונים בישראל, וללא ספק הגדול מסוגו בצפון. הפארק פועל תחת התפיסה של בילוי מגוון, לכלל התא המשפחתי, וכולל אטרקציות ב-32 מתקנים והפעלות שונות.

מחשבה רבה הושקעה בתכנון אופי הפארק כך שבעידן בו מרבית הילדים מעבירים את זמנם אל מול מסכי הטלוויזיה והמחשב נוכל לספק לילדכם חוויה ייחודית ומהנה, כמו גם כזו המפעילה את הילדים מוטורית. בניגוד לפארקים רבים אחרים, בהם מרבית המתקנים פאסיביים, אנו בבאלגן מאמינים כי בילוי מהנה יכול להיות גם בריא. המקום מותאם לפעילות מגוונת בהתאם לאופיו ורצונותיו של כל ילד וגיל: החל ממשחקיית פעוטות, קליעה אתגרית, זירת קרבות תותחי ספוג, נהיגה באופנועים חשמליים ומכוניות מתנגשות, ועד מפגש מרתק בפינת החי, עם מגוון חיות. במרכז הפארק נמצאים מזנון ופינות ישיבה להורים, מיקומם מאפשר תצפית על כל אזורי המשחקים בפארק, כאשר בסמוך לו ניתן למצוא גם פינות חמד מסודרות לפיקניק וצליית בשר על האש.

כהצדעה נוסטלגית, לנו ההורים, נפתח בפארק גם מתחם 'ילדות ישראלית' בו ניתן למצוא מגוון משחקים שאנחנו כהורים אהבנו כגון : קפיצה על חבל, קלס, ים-יבשה ועוד.

כל חלקי הפארק מוצלים ומגודרים וכוללים גם אזור משחקייה ממוזג. האתר מתאים גם לימי פעילות של חברות, בתי ספר ומוסדות.

يقع المنتجع في كيبوتس ياجور القابع عند الجهه الشماليه من جبال الكرمل وهو الأكبر من نوعه في الشمال ويحتوى على 32 موقع العاب مختلفه مناسبه لجميع الأعمار .

وهناك يوجد مبنى مكييف لراحت الزائرين, وقد صمم المنتجع بمواصفات عاليه وملائمه لاحتياجات الأطفال من تفريغ طاقاتهم المحصوره ما بين المدرسه والحاسوب والمنزل وبالمقارنه مع منتجعات أخرى بلا فعاليات جسديه .

نحن في المنتجع نؤمن بأن الألعاب التي فيها تفريغ للطاقه يمكن ان يكون صحيا لأطفالنا , وفي وسط المنتجع اماكن جلوس مريحه للأهالي ومن خلالها ممكن مراقبة الأطفال .

وفي الجوار ممكن اعداد وجبات المشاوي .وضممنا فعاليات اجتماعيه والعاب شعبيه لجميع افراد العائله.

ونضرا للقرب الجغرافي لمحمية الكرمل الطبيعيه يمكن التنزه في الطبيعه.

اهلا وسهلا بكم

 

תרומה לקהילה

כחברה השואפת להיות מובילה בתחומה, אנו בפארק באלגן רואים חשיבות גדולה במחויבות שלנו כלפי הסביבה כמו גם הקהילה בה אנו חיים.

אנו רואים בקשר בין פארק באלגן לחברה בישראל חלק מרכזי ממהות קיומינו ומתחייבים לשמר ולחזק קשר זה, וזאת על ידי מעורבות חברתית ועשייה למען הקהילה.

אנו מודים על ההזדמנות שניתנה לנו והזכות לעזור במקום החשוב ביותר שהוא עולם הילדים, במטרה לעלות חיוך על פניהם של קבוצות או יחידים. אנו בבאלגן רואים זכות גדולה ומחויבות במפגש עם דור ההמשך של המדינה.

במהלך השנים אירחנו בפארק עשרות אלפי ילדים המגיעים ממצבים קשים בחייהם האישיים, קבוצות אלו כוללות ילדים הבאים מרקע סוציו-אקונומי בעייתי וקבוצות ילדים הסובלים מליקויים בריאותיים כאלו ואחרים.

פארק באלגן רואה עצמו מחויב לא רק לקהילה הקרובה, אלה גם למדינה וכלל אזרחיה, אנו נרתמים ככול יכולתנו לעזור ולהקל ולו במעט על תושבי קו העימות בצפון ובדרום. פעילות זו מתבטאת לאורח השנים הן באירוח קבוצות ילדים מישובי הצפון בזמן המלחמה, והן משדרות וישובי עוטף עזה בעיתות מתיחות ביטחונית.

מי ייתן ונוכל להמשיך ולתת חזרה תמיד ונוכל להמשיך ולהושיט את ידנו לקהילה הקרובה כמו גם לזו הרחוקה.

אנו מקווים גם שנוכל לעמוד באתגרים העסקיים והחברתיים שמציבה בפנינו המדינה תוך שמירה על ערכי כבוד האדם, האתיקה והסביבה.

עם פרוץ השריפה הגדולה בכרמל התגייס הפארק לסייע למשפחות המפונים ואירח בצורה מאורגנת ופרטית את המשפחות וילדיהם לשבוע של כיף על מנת לעזור ולהשכיח מעט את האובדן. באותו השבוע אירח גם הפארק את משפחות הכבאים באקט של מחווה על עבודת הקודש שביצעו.

 
מנגישים באהבה

מנגישים באהבה

פארק באלגן מונגש ברובו לאנשים עם מוגבלות. אנו מאמינים במתן הזדמנות שווה לכל הילדים, לשחק ולהנות! לילדים עם מוגבלות, אשר אין באפשרותם להמתין בתור, תינתן מדבקה שתאפשר את השתתפותם בחלק ממתקני הפארק, בנוחות המירבית (ללא המתנה בתור).

אייקון כרטיסים

רכישת כרטיסים
ומימוש מועדונים

הזמנת מקומות