ימי פעילות קבועים

יום ראשון

שעות פתיחה: 11:00-17:00
יום פעילות מרווח, שקט ומומלץ. ביום זה מספר הקבוצות קטן בדרך כלל והמבקר יכול ליהנות מיום-כיף נטול תורות ארוכים כדי לנצל את שמציע הפארק עד תום. יום זה הינו יום אידיאלי למשל עבור הקהל הנוצרי, המחפש פעילות לפרטיים ולקבוצות.

יום שלישי

שעות פתיחה: 15:00-19:00
יום פעילות מרווח, שקט ומומלץ. ביום זה מספר המבקרים קטן משמעותית, בדרך כלל, והמבקר יכול ליהנות מיום-כיף נטול תורות כמעט כדי לנצל את שמציע הפארק עד תום. אנו פתוחים ביום זה עד השעה שבע בערב כדי לאפשר לכם בילוי אחר-צהריים מושלם עם הילדים גם לאחר הסתיים יום העבודה.

יום שישי

שעות פתיחה: 10:00-19:00
יום פעילות מרווח, שקט ומומלץ יחסית. ביום זה מספר המבקרים קטן משמעותית מאשר בשבת והמבקר יכול לנצל את שמציע הפארק עד תום. אנו פתוחים ביום זה מהבוקר ועד השעה שבע בערב כדי לאפשר לכם לפתוח עם הילדים את סוף השבוע בכיף.

יום שבת

שעות פתיחה: 10:00-19:00
יום הדגל של הפארק. ביום זה אנו מזמינים אותם ליום שלם של כיף וחוויה בו תוכלו ליהנות ממגוון המתקנים שמציע הפארק לכל המשפחה. מומלץ לשלב ביקור גם במשתלות יגור או בחוות התוכים הסמוכה, או לחילופין לבחור במסלול טיול קרוב המותאם לכל המשפחה. לקינוח ניתן לשלב גם פיקניק בפינת הפיקניקים הסמוכה בה ניתן לעשות גם בשר על האש.

שימו לב!

יש לבדוק את שעות הפתיחה באתר.
שעות וימי הפעילות מתעדכנים מפעם לפעם בהתאם לעונות השנה, מזג האוויר, חגים וחופשים. כדי להתעדכן לגבי שעות וימי הפעילות לחודש הקרוב אנא בדקו את שעות הפתיחה.

 

נגישות