קבוצות וימי כיף

ימי כיף

מעבר לפעילות הסטנדרטית של מאות קבוצות במהלך השנה בפארק באלגן, אנו מציעים חבילות לימי כיף ה"תפורות" במיוחד עבורכם.

בימי הכיף ניתן לבחור מועדים ושעות המותאמים לאופי האירוע המתוכנן שלכם.

ניתן לשלב את ימי הכיף בפעילות טיול בתחילת היום ולאחר מכן לרדת ישירות לפעילות בפארק, מסלולי הטיול השונים (מוצגים בדף מסלולי טיול). מתחילים מפסגת הכרמל ויורדים במורדות הר, המסלולים מסתיימים במגרש החניה של פארק באלגן.

שילוב נוסף ואטרקטיבי הוא אולם המופעים יד-למגינים (שייך למועצה האיזורית זבולון) הנמצא בסמוך לפארק, שם ניתן לשלב הופעות (גדולות), סרט, מופע וכד' ולאחר מכן לסיים בבילוי בפארק עם ארוחה לתפארת ואפשרות ל ימי גיבוש.

בפארק עצמו ניתן לשלב מספר רב של רעיונות כגון: הופעות אמנים, מייצגים, דוכני אוכל וקייטרינג, דוכני באזר בסגנונות שונים, שילוב רחבת ריקודים (מתוך 3 רחבות אפשריות), שילוב של בר, קזינו, צוות בידור, דוכני יצירה, פינות איפור, בובות ענק ועוד ועוד ועוד.

במהלך השנים ביצענו מגוו רחב של אטרקציות שונות במסגרת הפעלת הפארק ה"תפורות" בחליפה מתאימה וייחודית לכל קבוצה.

ניתן לתאם את האירוע ישירות מולנו או באמצעות משרדי הפקה.
משווק שוק מוסדי: 050-3145161

קבוצות

פארק באלגן מאפשר אירוח במהלך השנה של קבוצות מאורגנות של ילדים מכל הארץ. הפעילות המאורגנת מתאימה לגופים כגון: מתנ"סים, גני ילדים, בתי ספר, מוסדות חינוך, קייטנות, חוגים, תנועות נוער, אוכלוסיות מיוחדת, מסיבות סוף שנה ועוד…

פעילות הקבוצות מיועדת לקבוצות החל מ- 30 ילדים ומעלה ומתאימה לגילאים עד כיתה ו'.

משך הפעילות בפארק בין נע בין ארבע לחמש שעות ובתאום מראש ניתן לבחור מועדים המותאמים אישית לכל קבוצה.

במהלך הביקור בפארק ניתן לשלב בפעילות הילדים גם ביקור בפינת החי, בה ניתן להסתובב חופשי בין בעלי החיים ולהכירם טוב יותר על ידי שילוט המספר על כל חיה את סיפור חייה. (לקוחות יקרים, ביקור בפינת החי כרוך בתיאום מראש. פינת החי "יופי-חי" הינה פרטית ופועלת בהתאם לשיקול דעת בעליה).

לילדים הגדולים יותר, תשולב פעילות מוטורית במסלול המוטורי (אופציונאלי), הכוללת נסיעה ברכבי "קרטינג" ממונעים במנועי בנזין בעלי מבנה של מכוניות מרוץ לחוויה מלאת כיף כמו נהגים גדולים.

בתאום מראש ניתן להוסיף לבילוי אטרקציות נוספות כראות עינכם, כדוגמת הופעה, הפעלות וכד'. כמו כן ניתן ליהנות מארוחות לילדים, גלידות, שתייה ועוד במזנון הפארק במחירים מסובסדים מיוחדים לקבוצות.

את כל הפעילויות יש לתאם מראש ולהזמין מקום.

קו לחינוך

גיליון קו לחינוך – טיולים ואטרקציות לבתי הספר

רקע כללי:

פארק באלגן, השוכן בכניסה לקיבוץ יגור, למרגלות הר הכרמל, הינו אחד הפארקים הגדולים והאטרקטיביים ביותר הקיימים בארץ. פארק באלגן הוקם תחת התפיסה של מקום ייחודי לבילוי מגוון לחתך רחב הקיף של אוכלוסיה החל מהתא המשפחתי האינטימי וכלה במוסדות חינוך, הכוללים בתי ספר יסודיים, גני ילדים, מתנ"סים, תנועות נוער, בתי ספר אקסטרניים וגם פעולות גיבוש לחברות ומפעלים. מחשבה רבה הושקעה עבור תכנון אופי הפארק כך שיותאם למגוון רחב ההיקף של האוכלוסיות השונות, בעלות הצרכים השונים הייחודיים לכל קטגוריה, החל מפעילות לגילאים הרכים ביותר, דרך מסגרות של בתי ספר, קבוצות ילדים עם אבחון הפרעות קשב וריכוז, להם קיימת הפעלה מוטורית אתגרית, אירועים ייחודיים כמו מסיבות בר מצווה שכבתיות, מסיבות סיום ואף נשפי סיום לציון תום הלימודים, קבלת תעודת הבגרות והגיוס לצבא.

פארק באלגן: אטרקציות ואירועים למוסדות חינוך, ארגונים ומשפחות

פארק באלגן מורכב ומחולק למבנים מקורים וממוזגים ושטח פתוח רחב הקיף, לפעילויות מגוונות החל ממשחקים מוטוריים כמו קרטינג מקצועי, מתקנים מתנפחים וסירות ממונעות מתנגשות, וכלה בפינות פיקניק מסודרות, המאפשרות צליות בשר על האש עבור משפחות. מעבר לפעילות השגרתית מפעיל הפארק אירועים עבור קבוצות, ארגונים וחברות באמצעות חבילות לימי גיבוש ואירועים יוקרתיים כדוגמת כנסים וועידות. עבור אירועים אלו יש להזמין מקומות ולתאם מראש על מנת שהנהלת הפארק תוכל להתאים את המקום לצרכי האירוע. מוסדות חינוך, בתי ספר ותנועות נוער רבים מנצלים את המיקום המיוחד על מנת לערוך מסלולי טיול במסגרת שיעורי של"ח או כחלק מטיול שנתי במורדות הרי הכרמל, כאשר נקודת הסיום הינה אירוח בפארק הכוללת אטרקציות ומופעים. הפארק כפי שציינו מיוחד מסוגו בשל היותו מותאם לכל סוג של פעילות ולכל סוג של אירוע, תוך התאמה אופטימאלית עם רמת תשומת לב עד לפרטים הזניחים ביותר, החל מאירועים למשפחות וכלה במוסדות חינוך ואירועים עסקיים.

פרטיים ועסקיים

אם אתם אנשים האוהבים לעשות דברים בגדול אך שמים לב גם לפרטים הקטנים. אם אתם אוהבים לעשות דברים בצורה קצת אחרת, אנו מזמינים אתכם לגלות את מתחם האירועים השונה והמיוחד שלנו.

אנו מתמחים בכל סוגי האירועים, עסקיים ופרטיים כאחד, מסיבות חברה, אירועי קוקטייל וגאלה. המקום משלב מגוון חללי בילוי, משחק ואירוח ומורכב מאולמות פתוחים כמו גם חללים סגורים, בגדלים שונים המאובזרים במערכות הגברה, תאורה והקרנה משוכללות. מבחר החללים המיוחד פותח עבורך שלל פתרונות מקוריים לביצוע אירועים קצת אחרת.

אנו בבאלגן שמים דגש מיוחד על התאמת האירוע לאופייך. אנו מציעים לכם מקום שונה, מקום שבבסיסו עומדת ההכרה שכמו שכל לקוח שונה אין גם אירוע אחד דומה למשנהו.

אנו מציעים לכם שלושה סוגי אירועים שונים:

  • אירוע למשפחות המשלב את חצר המשחקים הענקית עם האולמות הסגורים.
  • אירועי חברה וקוקטייל המנצלים את מגוון החללים הפתוח והסגור וכן את הגלריה ההקפית המשלבת משחק בין הקומות.
  • אירועים פרטיים כגון חתונות ומסיבות המציעות חלל מודרני ושונה.

נגישות